Tip Zväčšiť
  • 1 z 2

Atas Air Clim Pino, Borovica 150ML

 

Atas Airclim Pino / Borovica je ideálny prostriedok pre dezinfekciu kabíny, klimatizácie a vetracích otvorov všetkých typov vozidiel. Má baktericídny účinok a odstraňuje zápach spôsobený mikroorganizmami, zvieratami, dymom alebo kondenzáciou.

Dostupnosť Skladom
€3
   
Kód tovaru 48
Značka Atas
Kategória Autokozmetika
 

Atas Airclim Pino / Borovica je ideálny prostriedok pre dezinfekciu kabíny, klimatizácie a vetracích otvorov všetkých typov vozidiel. Má baktericídny účinok a odstraňuje zápach spôsobený mikroorganizmami, zvieratami, dymom alebo kondenzáciou. Je parfumovaný vôňou Pino / Borovica, vhodný do miestností, filtrov atď.

Po dôkladnom vyčistení miestnosti striekajte Atas Airclim Pino / Borovica v malých dávkach bez stlačenia ventilu až na doraz.

U vyčisteného automobilu zatvorte okná, zapnite klimatizáciu na maximálny výkon, zapnite vnútornú cirkuláciu vzduchu, otočte nádobku spreja hore dnom a stlačte ventil úplne na doraz pre nepretržitý prúd aerosolu. Sprej sa odporúča umiestniť na podlahu pred spolujazdcovým sedadlom. Vypnite zapaľovanie a opustite vozidlo. Po vyprázdnení nádobky, počkajte 15 minút, potom pred jazdou starostilov a dôkladne priestor vyvetrajte. 

Hmotnosť 0.2 kg