Tip Zväčšiť
  • 1 z 2

Atas Dimer 5KG

Neohodnotené
 

Atas Dimer 5KG je super koncentrované vonkajšie umývanie, bikomponentný prípravok najvyššej kvality nepostrádateľný pri vonkajšom umývaní automobilov. Veľmi široké spektrum aplikácií umožňuje odstrániť všetky nečistoty z karosérií, podvozku, kolies, hliníkových častí 

 

 

Dostupnosť Skladom
€22,50
   
Kód tovaru 64
Značka Atas
Kategória Autokozmetika
 

Atas Dimer 5KG je super koncentrované vonkajšie umývanie, bikomponentný prípravok najvyššej kvality nepostrádateľný pri vonkajšom umývaní automobilov. Okrem super odmasťovacej schopnosti odstraňuje aj tzv. trafic film a nepoškodzuje farbu ani kovy. Je určený pre automobily, kamióny, návesy, plachty, motory atď.

Atas Dimer 5KG sa tiež odporúča pre čistenie veľmi silne znečistených povrchov, odmasťovanie a čistenie všetkých druhov nečistôt (tukov, smogu, špiny, škvŕn od krvi, zvyškov ropných látok) z povrchov áut, plachiet, podvozkov a kolies. Môže byť použitý ako pena alebo sprej.

Atas Dimer 5KG obsahuje vysoko disperzné povrchovo aktívne látky, ktoré umožňujú zachovať jeho umývacie vlastnosti aj pri použití vody s vysokým obsahom solí. Neobsahuje fosfáty.

Pomer riedenia s vodou :

  • vstupné umývanie (predumývanie) 1:70-100
  • hlavné umývanie (nákladné autá, kontajnery) 1:40-50
  • umývanie podvozku, motora, kolesá 1:6-10
  • čistenie podláh, teraca, priemyselnej pračky 1:40-60
  • čistenie železničných vozňov 1:5-6

Nariedený Atas Dimer naneste na znečistený povrch, nechajte niekoľko minút pôsobiť a opláchnite vodou. Pri nižších riedeniach zabráňte dlhodobejšiemu kontaktu s hlinikovým povrchom a jeho zliatinami. Nepoužívajte na motocykle a skútre.

Pred použitím vždy pretrepať!

Hmotnosť 5 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.